Cilt Bakımı, Manşet

Pirinç Unu Maskesiyle Ten Renginizi Açın ve Sivilcelerden Kurtulun

Artık yavaş yavaş tekrar beyaz ten modası başlıyor, ben de aşırı esmer teni beğenmeyenlerdenim açık tende yapılan makyaj daha hoş daha belirgin duruyor bence. Sıkca ten rengimi nasıl açabilirim sivilcelerim geçmiyor nasıl kurtulabilirim gibi sorular geliyor. Size hem ten renginizi açıcak hemde sivilcelerinizden kurtulabileceğiniz süper bir maske tarifi vereyim.

Pirinç harika bir renk açıcıdır zaten Asyalı Kadınlara da bakarsak Maşşallah hepsinin yüzü bembeyaz ne bi sivilce ne bi iz, genlerinde etkisi var elbette ama uyguladıkları bakımın da etkisi büyük. Siz de hem Ten renginizi açmak hemde sivilcelerinizden kurtulmak istiyorsanız bu tarifi mutlaka deneyin. (guzelizz.com)

Hazirlanışı: yüzünüze ve dekoltenize yeteceğini düşündüğünüz kadar Pirinç Ununa (2-3 yemek kaşığı) macun haline gelicek kadar Süt ekleyin hafif akışkan beyaz bir macun olana kadar karıştırın ardından iyice temizlediğiniz Yüz ve Dekoltenize ince bir tabaka halinde sürün, maske kuruyup kalıp gibi oturacaktır. (guzelizz.com)

Maskeyi yüzünüzde 20 dakika kadar bekletin ardından ılık su ile yıkadığınız yüz ve dekoltenizi hafif bir nemlendiriciyle nemlendirin. Maskeyi uyguladıktan sonra cildinizin nekadar yumuşadığını ve anında renk tonunda açılma olduğunu fark ediceksiniz düzenli uyguladığınızda sivilce ve sivilce izlerinin de yok olduğunu görüceksiniz, bu maskeyi haftada 1-2 kez uygulayabilirsiniz.

Benzer yazılar

7 yorumlar

Yorum Yapın